Giacomo i Roberta nastavljaju pobjednički niz !

Članovi plesnog kluba Mambo iz Brčkog, Giacomo Lazzarini i Roberta Benedetti sinoć su u glavnom gradu Estonije, Talinu, osvojili još jedan turnir iz kategorije World Open i nastavili sa fantastičnim rezultatima ove godine.
Naime, oni su sinoć u konkurenciji 50 sportsko plesnih parova iz više od 20 država svijeta osvojili prvo mjesto i donijeli u distrikt još jedan pobjednički pehar.
Srebrnu medalju osvojio je domaći plesni par Konstantin Gorodilov i Dominika Bergmanova a bronzanu medalju plesni par iz Njemačke Cseke Zsolt Sandor i Malika Dzumaev.
Sledeći turnir na kojem će Giacomo i Roberta učestvovati je veliki WDSF turnir u Zagrebu pod nazivom Croatian Trophy koji će se održati 8 i 9 Septembra u zagrebačkom Domu Sportova.
Nakon Zagreba, slijedi i najvažnije takmičenje ove godine a to je Svjetsko prvenstvo u latino američkim plesovima koje će se održati u Ostravi, Češka, 07 Oktobra 2018 godine.